0 ‎prekės - €0.00 0

Pirkimo taisyklės

1. Atsiskaitymo būdai

Apmokėjimas per PAYSERA

Mūsų el. parduotuvėje įdiegta PAYSERA atsiskaitymų sistema. Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Daugiau informacijos apie patikimą PAYSERA atsiskaitymų sistemą galite rasti paysera.lt puslapyje.

 

2. Kokybė ir grąžinimas

Kokybė

  • Pasiliekame sau teisę  reikalui esant pakeisti puokštės ar kompozicijos sudėtį nekeičiant jos piniginės ar estetinės vertės. Visi pakeitimai ir komplektacijos yra atliekami aukštos kvalifikacijos patyrusių floristų. Stengiamasi sukomponuoti puokštes kuo artimesnes pateiktoms nuotraukose.
  • Kiekviena puokštė ar kompozicija yra atskirai kuriama pagal floristines taisykles. Floristams  nėra vienodų gėlių, kiekvienos jos yra kažkuo savitos, todėl ir pateiktas produktas turi savo unikalumą ne tik dėl sudedamųjų augalų, bet ir dėl floristo fantazijos bei sugebėjimo išryškinti gražiausių augalų suderinamumą. Kiekviena puokštė ar kompozicija – tai atskiras meno kūrinys, todėl negalime garantuoti, jog Jūsų užsakytoji atrodys tiksliai taip, kaip pateikta nuotraukose.
  • Nesant tokiam krepšeliui, koks pateiktas nuotraukoje, bus komplektuojama į panašų, tokios pat ar didesnės vertės krepšelį. Neturint tiksliai tokių pliušinių žaisliukų, kokie pateikti nuotraukose, bus panaudoti kuo panašesni tokią pačią ar didesnę vertę turintys žaisliukai. Taip yra todėl, kad nestovime vietoje, o ieškome vis naujesnių prekių – tik gėlės nesikeičia.
  • Nuotraukose pateiktos puokštės bei kompozicijos yra vidutinės kainos. Visi šie produktai gali būti modifikuoti priklausomai nuo to, kokią pinigų sumą Jūs norite išleisti. Pridėjus prie vidutinės puokštės ar kompozijos kainos papildomą sumą pinigų – puokštė ar kompozicija bus atitinkamai padidinta, sumažinus pinigų  sumą nuo vidutinės puokštės ar kompozicijos kainos – puokštė ar kompozicija bus atitinkamai sumažinta.

Grąžinimas

  • Tinkamos kokybės gėlės ir augalai nekeičiami ir negrąžinami. Vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. nutarimu patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“ reikalavimas pakeisti „Spalvotos gėlės“ skyriuose ar e-parduotuvėje nusipirktą kokybišką prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus – netenkinamas.

 

3. Pristatymas

Užsakymus pateikite 2-3dienas prieš pristatymą! Dėl skubių pristatymų kreiptis tel. nr. 860290094.